doskonały Rolex Cellini damskie 5310

EVEROSE GOLD
Funkcje modelu
Aby zachować piękno swoich zegarków z różowego złota, Rolex stworzył i opatentował ekskluzywny stop złota 18 karatowego różowego, odlewanego we własnej odlewni: złoto Everose. Wprowadzony w 2005 roku, 18 ct Everose jest stosowany we wszystkich modelach Rolex w różowym złocie.

doskonac582y-rolex-cellini-damskie-5310-865
Modele czasu Cellini to kwintesencja ekspresji zegarmistrzowskiego klasyka, strażnika godzin, minut i sekund.

BLACK DIAL
Funkcje modelu
Prosta, przejrzysta tarcza z Cellini Time oddaje hołd ponadczasowym kodom klasycznego zegarmistrzostwa, jednocześnie reinterpretując je elegancką nowoczesnością. Stylizowane, rozciągnięte znaczniki godzin aplikacji są dzielone przez minutę, która została przesunięta w kierunku środka tarczy, bliżej czubków rąk. Podobnie jak w przypadku wszystkich zegarków Rolex, aplikacje i korona Rolex są wykonane z 18-karatowego złota.

PASEK SKÓRZANY
Funkcje modelu
W najczystszym tradycyjnym stylu, rolex Cellini repliki zegarków  Time jest nakładany na wyprofilowany i przeszytkowany skórzany pasek z aligatora z dużymi skalami. Złota klamra z 18-karatowego złota pasuje do złotej obudowy zegarka.

doskonac582y-rolex-cellini-damskie-5310-865-1-416x532
Wszystkie nowe modele Cellini charakteryzują się precyzyjnym mechanizmem samoczynnego ruchu mechanicznego.

ELEGANCJA I NOBILNOŚĆ
Funkcje modelu
Okrągły kształt i klasyczna 39-calowa średnica Cellini Time to znaki tradycji, a wyrafinowane końcówki i wypolerowane wykończenie dodają odrobinę różnicy. Fasetowany i ukształtowany jak obosieczny miecz, ręce odliczają się co sekundę, każdą minutę i każdą godzinę z pełną precyzją samozwijającego się chronometru w sercu tego prestiżowego zegarka.

ELEGANCJA I NOBILNOŚĆ
Obchody tradycji zegarmistrzowskiej
Rolex prezentuje nową kolekcję Cellini, współczesną klasycyzm i wieczną elegancję tradycyjnych zegarków. Ta nowa kolekcja łączy w sobie najlepsze know-how firmy Rolex i jej wysokie standardy doskonałości z podejściem, które zwiększa dziedzictwo zegarków w swojej ponadczasowej formie. Linie są trzeźwe i wyrafinowane, materiały szlachetne, wykończenia luksusowe: każdy szczegół szanuje kodeksy sztuki zegarmistrzostwa. Ale ta nowa kolekcja nie jest zawieszona w wyidealizowanej przeszłości. Podobnie jak włoski renesans – jeden z jego najbardziej podziwianych artystów, Benvenuto Cellini, złotnik i rzeźbiarz papieży, zainspirował nazwę kolekcji – modele Rolex Cellini oznaczają powrót do źródeł klasycyzmu, reinterpretując go w idealnej harmonii z czasem.

doskonac582y-rolex-cellini-damskie-5310-865-3-416x532
certyfikowany jako chronometr i w całości wyprodukowany przez Rolex. W najczystszym tradycyjnym stylu.

Nowa kolekcja Cellini celebruje fascynujące i ekscytujące aspekty tradycji zegarmistrzowskiej. Tutaj elegancja i szlachetność są absolutne. Kufry są dostępne wyłącznie w 18-karatowej bieli lub złotej odlewce Everose firmy Rolex w jej własnej odlewni. Ich okrągły kształt i klasyczna średnica 39 mm to znaki tradycji, a wyrafinowane końcówki, polerowane wykończenie i podwójna ramka – jedna kopuła i druga delikatnie karbowana – dodają odrobiny różnicy. Tarcze dają także świadectwo know-how i tradycji. Są one lakierowane lub zdobione czarnym lub posrebrzanym klasycznym motywem giloszowym “Rayon flammé de la gloire” i ozdobione złotymi znacznikami godzin.

more link

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s